70

Şahsiyet

(Şahsiyet)

60 dakika

Türkiye

2018

Agâh, 60’lı yaşlarında sıradan bir emeklilik hayatı yaşamaktadır. Nevra ise Cinayet Büro Amirliğinde çalışan bir polis memurudur. Agâh ve Nevra bütün hayatları boyunca apayrı yollarda yürürken, birbirlerine adım adım yaklaştıklarını bilmezler. Agâh çevre

Oluşturucu:

Prodüktörler:

Oyuncular:

Sezonlar

Sezon Sayısı: 1 | Bölüm Sayısı: 12

Görseller

Fragman

Yorum yazmak için giriş yapın

YORUMLAR

Hakan Boz

@kutgan

1.seviye üye

70

Vermek istediği mesajlarla değerli bir dizi. Haluk Bilginer ve Müjde Ar dışında fazla yeterli oyunculuk yok maalesef. Yönetmenlik açısından idare eder düzeyde. Bunun en önemli sebebi ise, yönetmenliğe yeni başlayan Onur Saylak'ın heyecanlı bir şekilde sürekli ezber bozma çabası içerisinde değişik değişik çekim açıları kullanıp, imza niteliğinde arayışlar içerisinde olmasından kaynaklı. Ama kendisi ileride daha iyi hale gelebilir bence, ümit vadediyor.

Netflix'in piyasaya özendirdiği, renklerle oynama ve oyuncunun yüzüne renkli florasan tutmalı oyunlar (latife) , bu dizide de mevcut.

Hikayeyi bölümlere yaymada problem var. Sahne devamlılığında da sıkıntılar gördüm. İnternet aleminin ilk yerli yapımlarından biri olmasına rağmen kendisinden sonra gelecek diğer yerli yapımlara göre daha derli toplu daha işin kitabına uygun duruyor.

Ülkemiz açısından iyi bir dizi hatta Meksika'da uyarlaması falan yapılacak ama çok da abartılmaması lazım bence. Vasat diziler sürekli gözümüze sokulduğundan, orta halli bir dizi izleyince hemen coşmamalıyız.

2 yıl önce

Haftanın En Popülerlerİ

SON DERECELENDİRMELER

Hata veya görüşlerini bildir!