Görsel: Hakan: Muhafız

Rick Grimes’e Veda Vakti

Yabancı Dizi kategorisi için tarafından 23 Temmuz 2018 tarihinde yayınlandı.

Zombiler geri dönüyor! The Walking Dead efsanesi 9. sezon için gün sayarken, gündemi uzun süredir meşgul eden bir iddia ortaya atıldı. Dizi de 8 boyunca Rick Grimes karakterine hayat veren ünlü oyuncu Andrew Lincoln‘ un yeni sezonla birlikte diziden ayrılacağı söylentisi çıktı. Her ne kadar buna inanmak istemesek de diziden üzücü bir haber geldi.

Dizinin yaratıcısı Robert Kirkman ve Andrew Lincoln bu iddiayı doğruladılar ve açıklığa kavuşturdular. Comic-Con panelinde konuşan Lincoln “Rick Grimes rolünde son sezonum olacak” dedi. Ayrıca Lincoln vedasıyla ilgili şu sözleri söyledi: ”Bu diziyi çok seviyorum. Benim her şeyim. Diziyi yapan herkesi çok seviyorum. İzleyenlere de bayılıyorum.” dedi. Konuşma sonrası duygusal anların yaşanması üzerine ”Bunun bir Oscar kabul konuşmasına ya da anma konuşmasına dönüşmesini istemem.” diye ekledi.

The Walking Dead‘ de şimdi Lincoln sonrası yeni başrol için hazırlık yapılıyor. Ayrıca panel de 9. sezonun başlama tarihi belli olurken yeni sezondan ilk fragman da görücüye çıktı. Panele dizi ekibinden Lincoln, Kirkman, yeni showrunner Angela Chang, Lauren Cohan, Norman Reedus, Danai Gurira, Scott M. Gimple ve Jeffrey Dean Morgan gibi isimler katıldı.

The Walking Dead 9. Sezonuna 7 Ekim‘ de AMC ekranlarında başlayacak.

 

İlgini Çekebilir