Netflix'de Gözünüzden Kaçma İhtimali Yüksek Ama Sağlam Diziler — İzleyiciler

Netflix’de Gözünüzden Kaçma İhtimali Yüksek Ama Sağlam Diziler

8 Temmuz 2018

Netflix, içerisinde yüzlerce orijinal ve hakları satın alınmış yapım barındırıyor. Bunların arasında tabi gözünüzden kaçan veya bir ara izlerim deyip unuttuğunuz diziler olabilir. Size, gözünüzden kaçabilecek ama kaliteli olan Netflix dizilerini sıralıyoruz.

Love / Bölüm süresi 30dk’dan az / 3 Sezon / Bitti

Komedi dalında Dünya’da ün sahibi Judd Apatow’ın yazarlığını yaptığı yapım, romantik-komedi tarzında. Aşk, uyuşturucu ve sex bağımlısı Mickey Dobbs ile naif gibi görünen ama aslında maske takmış Gus Cruikshank’in hikayesini anlatıyor. Çift, birbirlerinin hayatlarını ve karakterlerini büyük ölçüde etkiliyor. Yeni çerezlik dizi arıyorsanız bakın deriz. Öyle standart romantik-komedi olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Mindhunter / Standart bölüm süresi / 1 Sezon / Devam ediyor

Suç ve polisiye ögeler ağırlıkta olmasına rağmen bunların dışında pek çok temaya sahip Mindhunter. Dizide esas oğlan Holden Ford adındaki bir FBI ajanı ve kendisi seri katillerin peşinde. Yanında ise yine ajan olan ve dizide ‘ağır abi’ rolünü üstlenen Bill Tench yer alıyor. Seri katilleri yakalamaktan ziyade sorgulayarak, cinayet serilerini neden işlediklerini çözmeye çalışıyorlar. Seri katil rolündeki aktörler ise oyunculuk namına döktürüyor.

Altered Carbon / Standart bölüm süresi / 1 Sezon / Devam ediyor

Ütopik bir evrende yaşayan Takeshi Kovacs, -nasıl öldüğünü aydınlatması için- soylu Laurens Bancroft tarafından tekrar bir -kendinin olmayan- bedene aktarılıyor. “Laurens Bancroft cinayete mi kurban gitti yoksa intihar mı etti?” şeklinde ilerleyen dizide Kovacs’ın kızkardeşinin de diziye dahil olmasıyla işler başka bir boyuta taşınıyor. Yüksek bütçeli dizide, aman dikkat cinsel sahneler hat safhada.

Yorumlar

“Netflix’de Gözünüzden Kaçma İhtimali Yüksek Ama Sağlam Diziler” için bir cevap

  1. wolkower dedi ki:

    Love güzel sarıyor. Standart romantik komedi gibi değil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.