Game of Thrones'un Margaery Tyrell'i Dizinin Finali Hakkında Konuştu — İzleyiciler

Game of Thrones’un Margaery Tyrell’i Dizinin Finali Hakkında Konuştu

21 Temmuz 2018

Bundan 7 yıl önce hayatımıza giren Game of Thrones efsanesi 2019 yılında yayınlanacak son sezonu ile izleyicilerine veda etmeye hazırlanıyor. Yayınlandığı ilk günden bu yana ülkemizde ve dünyada adından sıkça söz ettiren ve milyonlarca izleyiciye ulaşan dizinin finali ise büyük bir merak konusu.

Daha önce meydana gelen bölüm ve senaryo sızıntıları nedeniyle yapım ekibi çok büyük bir gizlilik içinde çalışırken, olası bir senaryo sızmasını önlemek için birden fazla son bile çekildi dizi için. Hatta öyle ki oyuncularla yapılan sözleşme gereği meydana gelebilecek sızdırmalara karşı tazminat anlaşması bile imzalandı. Fakat buna rağmen sızıntılara kısmen engel olamadılar ve haliyle teoriler havada uçuştu.

Ve dizinin finali sadece izleyiciler için değil, dizinin eski oyuncuları için de büyük bir merak konusu oldu.  Dizide 6 sezon boyunca Margaery Tyrell karakterine hayat veren Natalie Dormer ise hala sıkı bir Game of Thrones takipçisi. Dizide oynayan bir arkadaşının kendisine dizinin finali hakkında bilgi verdiğini söyleyen Dormer, ”Keşke bunları duymasaydım!” dedi.

Dizinin finali için birden fazla son çekildiğini biliyoruz fakat Natalie Dormer‘ in bu pişmalık dolu söylemine bakarsak ‘Acaba kötü sonla biten bir final mi olacak?’ sorusu aklımıza gelmiyor değil. Ve biz Westeros’ ta neler olacağını 2019′ da öğreneceğiz.

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.