Görsel: Hakan: Muhafız

Game of Thrones’un Final Sezonu İçin Tarih Gözüktü

Yabancı Dizi kategorisi için tarafından 28 Temmuz 2018 tarihinde yayınlandı.

Sekizinci sezonuyla ekranlara veda edecek olan efsane, uğruna nice teoriler ürettiğimiz, Game of Thrones‘ un büyük finali için gün saymaya başlamışken, diziden de haberler gelmeye devam ediyor.

 HBO Programlama müdürü Casey Bloys, Televizyon Eleştirmenleri Birliği(Television Critics Association’s)‘ nin basın turunda dizi ile ilgili açıklamalar yaptı. Bloys, ”Game of Thrones’ un altı bölümden oluşacak final sezonunun 2019 yılının ilk yarısında başlayacağını ve yeni sezon fragmanının 2018 yılı bitmeden gelebileceğini duyurdu.” Fakat kesin bir tarih vermekten kaçındı.

Açıklamalarına devam eden Bloys, bilinenin aksine ”Dizinin final sezonundaki bölümlerin süresinin 2 saat uzunlukta olmayacağını, yine önceki gibi elli dakika olacağını fakat bölüm içeriğine göre doksan dakikaya çıkabileceğini belirtti.” Ve ek olarak final hakkında düşüncelerini paylaşan Casey Bloys, ” Dizinin finalinin destansı olduğunu ve hayranların buna bayılacaklarını düşünüyorum. Televizyon tarihinin en büyük dizilerinde birinin finaline yakışacak bir final. Kesinlikle çok konuşulacak.” dedi.

İlgini Çekebilir