76

Harry Potter ve Sırlar Odası

(Harry Potter and the Chamber of Secrets)

2 saat 41 dakika

Almanya, Birleşik Krallık, ABD

13 Kasım 2002

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük okulundaki ikinci yılına başlarken Harry Potter ,ev cini Dobby tarafından okula dönmesinin kendisi için tehlikeli olacağı konusunda uyarılır. Bunun yanında Profesör Snape ondan halen hoşlanmamaktadır, Draco Malfoy da ondan hala nefret eder. Bu ortamda Harry en iyi arkadaşları Ron ve Hermione ile birlikte yeni bir okul yılına başlar. Ünlü yazar Gilderoy Lockhart da bu yıl Hogwarts'a katılmıştır. Ancak Hogwarts öğrencileri garip bir şekilde taşa dönüşmektedirler. Bunu kimin yaptığıysa gizemini korumaktadır.

Yönetmen:

Senaryo:

Görseller

Fragman

Yorum yazmak için giriş yapın

YORUMLAR

Fatih Bozkurt

@fatihatt

2.seviye üye

78

Sinemanın içinde olan herkes bilir ki seri filmleri dediğimizde Harry Potter, Yüzüklerin Efendisi, Matrix ve Karayip Korsanları gelir aklımıza bence bu seçeneklerin arasında 3. Sırayı Harry alır. Herneyse filme geçersek Hogwarts’ta olaylar çığırından çıkmaya yaklaşmışken bilmece gibi olayı çözmekte ısrarcı olan Harry ve saz arkadaşları aksiyonu bir tık artırılmış serinin 2. Filminde şov yapıyorlar, iyi seyirler:)

1 yıl önce

Boran Ulaş

@movie-man

2.seviye üye

75

Ilk filme göre biraz daha korkuya ağırlık verilmiş daha iyi olmuş ilk filmi beğenenler bunu daha çok seveceklerdir ama naçizane tavsiyem filmden daha çok zevk alabilmek için önce kitaplarını okuyun yoksa kuru bir fantastik/macera gibi gelebilir. Oyuncular çocuk olmasına rahmen iyi bir iş çıkarılmış. Çıkan yıla yörede efektler çok iyi

1 yıl önce

SON DERECELENDİRMELER

Hata veya görüşlerini bildir!