77

Harry Potter ve Ateş Kadehi

(Harry Potter and the Goblet of Fire)

2 saat 37 dakika

Birleşik Krallık, ABD

16 Kasım 2005

Harry anlaşılmaz bir şekilde, prestijli Üçbüyücü Turnuvası’na katılmak üzere seçilmesinden mutlu olmalıdır. Ama bu heyecan verici uluslararası yarışma, Harry’yi Hogwarts’ın yanı sıra, Avrupa’daki iki rakip büyücülük okulunun da daha büyük ve deneyimli öğrencileriyle karşı karşıya getirecektir.

Yönetmen:

Senaryo:

Görseller

Fragman

Yorum yazmak için giriş yapın

YORUMLAR

Fatih Bozkurt

@fatihatt

2.seviye üye

79

Bu en sevdiğim Harry potter filmidir puanın niye az derseniz olaylar güzel ve bağlantılı fakat birazcık sıkıyor izleyiciyi, buna rağmen sonu baya sansasyonelli bitmekte (spoi vermeden ancak böyle anlatabilirim) kesinlikle film haznenize ekleyin bu filmi, iyi seyirler.

1 yıl önce

Boran Ulaş

@movie-man

2.seviye üye

75

Filmin ilk yarım saati beni biraz sıktı, sanki biraz da gereksiz sahneler mevcut gibiydi. Neyse ki film daha sonra beklediğim çizgiye çıktı. Genel olarak baktığımda güzel diyebileceğim bir devam filmi fakat film fazla uzun, konusu gereği de uzamış olabilir. Ama hiç bu kadar uzun olmasına bence gerek yoktu. Kitabı tam olarak yansıtmak için de uzatılmış olabilir, bu küçük izleyicilerin hoşuna gidebilir ama bu olay büyükleri biraz sıkabiliyor. Bu da büyüklerin filmden biraz uzaklaşmanızı sağlayabiliyor. Dediğim gibi filmin uzunluğu dışında pek bir eksi tarafı yok gibi. Tahmin edebileceğiniz üzere klasik bir ’Harry Potter’ filmi.

1 yıl önce

SON DERECELENDİRMELER

Hata veya görüşlerini bildir!