72

Ayı Teddy

(Ted)

1 saat 47 dakika

ABD

29 Haziran 2012

8 yaşındaki John bir Noel gecesi sevgili oyuncak ayısının canlanmasını, kendisiyle konuşmasını diler ve ertesi sabah en iyi arkadaşı olan oyuncak ayı Ted, konuşan canlı bir ayıcığa dönüşür! John artık yalnız değildir aksine çok mutludur ama atladığı ufak bir detay vardır: Herkes büyür! Artık 30'lu yaşlarının ortasında olan John ayı Ted ile bir ömür geçirmiş, aynı evi paylaşmıştır. Dahası Ted de insan hayatına uyum sağlamış, John'dan daha çapkın, daha edepsiz ama bir o kadar da şirin bir yaratık olmuştur.. 'Büyükler için çizgi film' kategorisinin en sevilen ürünlerinden olan Family Guy’ın yaratıcısı Seth MacFarlane'nin beyazperde için ortaya çıkarttığı sıra dışı bir iş olan Ayı Teddy yurtdışında gösterime girdiği her ülkede hem seyircilerin hem de eleştirmenlerden yüks

Yönetmen:

Görseller

Fragman

Yorum yazmak için giriş yapın

YORUMLAR

Yunus Ağkaya

@yunus

1.seviye üye

78

İlk başta bebeklerin izlediği çizgi film sanmıştım. Bu kadar iyi olacağını beklememiştim. Hem komedi hem de birazcık macera içerir. 2. Serisinin çıkmasını çok isterim. İzlemdnizi tavsiye ederim.

1 yıl önce

Fatih Bozkurt

@fatihatt

2.seviye üye

66

Yaaaaaniii. Pek olmamış, senaryo sarıyor da zorlama olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Açık tv’de belki denk gelip izlenilir ama “hadi ted diye bi film var oyuncak ayı konuşuyor, başrolle beraber büyüyorlar, ayı alkol sigara da kullanıyor, izleyelim mi?” demem . Ayrıca yorumlarda biri 2si çıksa izlerim demiş. 2si beş yıl önce çıktı cühela koş izle :)

1 yıl önce

SON DERECELENDİRMELER

Hata veya görüşlerini bildir!