44

Hakan: Muhafız

(The Protector)

45 dakika

Türkiye

2018-2020

Günümüz İstanbulu'nda yaşayan ve kadim bir gizli birlikle olan bağını keşfeden genç bir adam, şehri ölümsüz bir düşmandan kurtarmak için maceraya atılır. Geçmişle geleceğin, doğuyla batının buluştuğu 15 milyonluk İstanbul’da Hakan aslında hikâyenin başın

Oluşturucu:

Prodüktörler:

Sezonlar

Sezon Sayısı: 3 | Bölüm Sayısı: 43

Görseller

Fragman

Yorum yazmak için giriş yapın

YORUMLAR

Hakan Boz

@kutgan

1.seviye üye

23

Bir dizi kötü olabilir fakat bu kadar baştan savma, bu kadar artık seyirciye hakaret düzeyinde nasıl olabilir anlamıyorum. Yahu bu dizinin görüntü yönetmeni ve teknik beyni diyebileceğimiz Gökhan Tiryaki boş bir insan değil. Bir Zamanlar Anadolu'da gibi 20. yüzyılın gelmiş en iyi Türk filminin görüntü yönetmeni. Yani teknik ekibe falan bakıyorum sektörde adı olan insanlar ama projeye bakıca lise öğrencilerinin proje ödevleri gibi bir amatörlük.

Kurgucu da zaten çöp olan işi toparlayamamış. Yani ortaya inanılmaz rezil; dizi nasıl çekilir, nasıl kurgulanır, nasıl senaryo yazılır bi' haber bir iş ortaya çıkmış. Çekim esnasında büyük bir sıkıntı mı oldu nedir, yani bu kadar da olamaz artık.

Hadi birinci sezonu anladım, yine bir kalburun üstünde ama ikinci sezon nedir be güzel insanlar. Ben izlerken utandım sizin yerinize.

Dizide sahne devamlılığı bile yok yani o kadar siz düşünün. Oyunculuklar rezil, senaryo ve hikaye anlatımı rezil. Tek iyi yanı mekanlar diyebiliriz. Bir de renk paleti. Onun haricinde utanılacak bir iş. Ayıp.

3 yıl önce

Fatih Bozkurt

@fatihatt

2.seviye üye

64

Dizide bir tık oyunculuk yönünde olumlu etkiler aldım, senaryosu zorlama ama orijinal olmuş. Böyle “aman aman rezil dizi” tribine girenlerden değilim. Saygı duyulası gereken bir kitle var ve gayet başarılı buldular bu yapımı. Benim notum yukarıda zaten. Herneyse favori karakterim Faysal’a sevgiler. :)

3 yıl önce

Boran Ulaş

@movie-man

2.seviye üye

45

dizinin ilk sezonunda ilk bölümü hariç çok saçma .zaten oda karakterleri tanıttıkları için.0 bilgisi olan ben bir dizi çeksem inanın çok daha iyi olur.Bu kadar kötü görsel efekt yok özellikle şu adamın kolunu kırdığı sahnede.Dizi örnek bir dizi bu diziyi izleyip nasıl dizi çekilmez inanın çok iyi anlıyacaksınız.Dizinin adı hakan kızların koruyucusu olmalı gerçi onuda pek beceremiyor ama hakan tüm sezon yataktan çıkmasa belki İstanbul kendi kendine kurtulur diyecem ama zaten tüm sezon çıkmıyor dizinin en iyi sezonu 3 tu çok mükemmel yerde bitirdiler fakat 3.seson ilk sezon havasındaydi böyle bir ilk sezon olsaydı mükemmel olurdu

3 yıl önce

Haftanın En Popülerlerİ

SON DERECELENDİRMELER

Hata veya görüşlerini bildir!