Buffy the Vampire Slayer Ekranlara Geri Dönüyor — İzleyiciler

Buffy the Vampire Slayer Ekranlara Geri Dönüyor

21 Temmuz 2018

Bir zamanların efsane dizisi Buffy the Vampire Slayer ekranlara geri dönüyor. 7 sezon boyunca yayınlanan efsane  dizinin yeniden çekimlerini, orijinal dizinin de arkasındaki stüdyolar, Fox 21 TV Studios ve  20th Century Fox TV yapacak.

Orijinal seri 7 sezon boyunca ünlü yönetmen ve yapımcı Joss Whedon’ ın imzasıyla ekrana taşınmış ve izleyiciyle buluşmuştu. Midnight, Texas, Marvel Agent’ s of S.H.I.E.L.D. , Revolution, Fringe, Brothers & Sisters, Lost, Alias, Charmed gibi birçok dizide yapımcılık ve yazarlık yapan Monica Owusu – Breen, dizinin yeniden çevrimi için yazar, yönetici yapımcısı ve yürütücü olarak 20th Century Fox Television tarafından işe alındı. Daha önce farklı projelerde Whedon ile birlikte çalışan Monica Owusu-Breen yine Whedon ile birlikte görev yapacak. Yapımcı kadrosunda olan ikiliye Gail Berman, Fran Kazui, Kaz Kazui ve Joe Earley gibi isimler eşlik ediyor.

Yapımcılar yeni diziyi “orijinal dizinin mitolojisi üzerine inşa edilmiş modern bir versiyon” olarak tanımladılar. Yeni seride “çeşitliliğe” vurgu yapan yapımcıların yeni başkarakter için Afro Amerikan bir oyuncuyu düşündükleri söyleniyor. Orijinal dizide ise başrolü Sarah Michelle Gellar canlandırmıştı. Buffy the Vampire Slayer‘ ın henüz bir senaryosunun olmadığı ve kanalının da belli olmadığı ilk söylentiler arasında.

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgini Çekebilecekler