Görsel: Hakan: Muhafız

Beklenen Titans Fragmanı Sonunda Geldi

Yabancı Dizi kategorisi için tarafından 20 Temmuz 2018 tarihinde yayınlandı.

Comic Con son hızıyla devam ederken, DC evreninin süper mi süper genç takımı olan Titans, kendini ilk fragmanı ile gösterdi. Karanlık ve suç dolu bir dizi bizi bekliyor.

Son zamanlarda herkesin dilinde olan Titans, genelde Netflix aracılığı ile yayınlanan çizgi serileriyle ünlü. Eğer önceden çizgi serisini izlediyseniz endişelenmeyin, evet duydunuz endişelenmeyin. Çünkü dizide karşımıza çıkacak olan takımımız öyle kahramanlığa özenen kişiler değil. Üstelik Robin’imiz de Batman’e karşı ağzını bozuyor.

Tek tabanca Robin

Dizi, karakterimizin tek başına olduğu dönemlerde başlıyor. Dizideki bir diğer karakterimiz olan Raven (Teagan Croft), bir diğer karakterimiz olan Dick Grayson (Branton Thwaites)’ın yanına geliyor. Ekibin diğer iki üyesi olan Beast Boy ve Starfire’ı da kısa süreli de olsa görme şerefine nâil olduğumuz fragman, gerçekten büyük bir proje olacağının ispatı. Dizide yeteri kadar iyi efekt olmasa bile, büyük bir iş olacağı kesin. Dizide Raven’a yardımcı olacan olan Robin ise Batman ile olan bağlarını koparmış gibi.

Robin’imizin Nightwing’e geçiş sürecinde onu ne gibi zorluklar beklediğiniz hep beraber göreceğiz.

İlgini Çekebilir