Amy Adams'ın Sharp Objects'inden Haber Var — İzleyiciler

Amy Adams’ın Sharp Objects’inden Haber Var

27 Temmuz 2018

Ünlü oyuncu Amy Adams‘ ın başrolünde yer aldığı ve Camille Preaker karakterine hayat verdiği Sharp Objects dizisinin 2. sezon haberlerine HBO son noktayı koydu. Ve mini dizinin ekranlara veda ettiği açıklandı.

 Sharp Objects, mini dizi olarak yolculuğuna başlamış olsa da, 2. sezon ihtimali konuşuluyordu. Fakat ne yazık ki evdeki hesap çarşıya uymadı.

 HBO müdürü Casey Bloys konuyla ilgili olarak, ”Tüm oyuncuların ikinci sezonu istediği Big Little Lies’ın aksine Sharp Objects son derece karanlık bir karaktere ve hikayeye sahip. Amy daha fazla bu karakterin içinde yaşamayı istemiyor ve bu yüzden onu suçlayamam, bu bir oyuncudan çok fazla şey beklemek olur. Bu yüzden ikinci sezonu planlamıyoruz ve mini dizi olarak kaldığı için çok mutluyuz.” şeklinde bir açıklama yaptı.

Sekiz bölümden oluşan Sharp Objects, Gone Girl’ ün yazarı Gillian Flynn’in romanından uyarlandı. Marti Noxon‘ ın imzasıyla ekrana taşınan yapım konusuyla da ilgi çekiyor. Her şey Camille Preaker (Amy Adams) adındaki gazetecinin büyüdüğü kasabadaki iki kızın olayını araştırmak için kasabasına gönderilmesiyle başlıyor. Kızlardan biri cinayet kurbanı, diğeriyse kayıp. Camille bu olayları araştırıp yazmak için uğraşırken bir yandan da geçmişinde  yaşadığı psikolojik sorunlara yeniden tanıklık etmek zorunda kalıyor.

 

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.